A balesethez az ózdi hivatásos tűzoltókat riasztották. A rajok egy embert feszítővágóval szabadítottak ki a személyautóból, és áramtalanították a másik járművet. A helyszínen vannak a mentők is. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!