Keszthelyi szórakozóhely felrobbantásával fenyegettek

Kék hírek, 2025.07.23

Közveszéllyel fenyegetés bűntett miatt indult eljárás két fiatallal szemben, akik bombarobbantással fenyegettek meg egy keszthelyi szórakozóhelyet.

Közveszéllyel fenyegetés
A segélyhívószámra július 18-án éjfél után érkezett egy keszthelyi nyilvános telefonfülkéből a hívás, mely szerint egy közeli szórakozóhelyen hamarossan bomba robban.

A rendőrök azonnal a helyszínre siettek, majd átvizsgálták az épületet, ahol gyanús tárgyat vagy robbanószerkezetet szerencsére nem találtak.  

A nyomozók széleskörű adatgyűjtést végeztek, illetve elemezték a térfigyelő kamerák felvételeit, melynek köszönhetően sikerült azonosítani a feltételezett elkövetőket.  

A két fiatal a kihhalgatása során részletes beismerő vallomást tett, a fenyegető hívást viccnek szánták, nem gondolták, hogy ennek lesz következménye.  
(Webrádió)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!