A segélyhívószámra július 18-án éjfél után érkezett egy keszthelyi nyilvános telefonfülkéből a hívás, mely szerint egy közeli szórakozóhelyen hamarossan bomba robban.
A rendőrök azonnal a helyszínre siettek, majd átvizsgálták az épületet, ahol gyanús tárgyat vagy robbanószerkezetet szerencsére nem találtak.
A nyomozók széleskörű adatgyűjtést végeztek, illetve elemezték a térfigyelő kamerák felvételeit, melynek köszönhetően sikerült azonosítani a feltételezett elkövetőket.
A két fiatal a kihhalgatása során részletes beismerő vallomást tett, a fenyegető hívást viccnek szánták, nem gondolták, hogy ennek lesz következménye.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!