Két autó karambolozott a 47-esen, Algyőnél

Kék hírek, 2025.12.24

Két gépkocsi ütközött össze Algyőnél, a 47-es főút 212-es kilométerszelvényénél.

A város létesítményi tűzoltói mellett a szegedi hivatásos egységek is a helyszínre érkeztek. A baleset miatt lezárták az érintett útszakaszt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!