Az autó kidöntötte az oszlopot, amelyet csak a kábelek tartanak. A járműben csak a sofőr utazott, aki tudott szállni az autóból. A sofőrhöz mentőt riasztottak. A város hivatásos tűzoltói áramtalanítják a gépkocsit.
Portálunk információja szerint a sofőr figyelmetlenségből tért le az útról, majd döntotte ki a villanyoszlopot. A sofőrt a mentők kórházba szállították.
(Webrádió)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!