Összeütközött két gépkocsi Jánosháza mellett, a 8-as főúton, a vasúti átjárónál.
A település önkéntes tűzoltói áramtalanították a járműveket, amelyekben összesen négyen utaztak. A balesethez a sárvári hivatásos tűzoltók, valamint a társhatóságok is kiérkeztek.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!