Két autó ütközött össze az 1-es főúton Herceghalom közelében
Kék hírek, 2025.07.25
Összeütközött két személygépkocsi az 1-es főút 23-as kilométerénél, Herceghalom térségében.
A bicskei önkormányzati tűzoltók áramtalanították a járműveket. A mentőszolgálat is a helyszínen dolgozik. Az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!