Két autó ütközött össze az 1-es főúton Herceghalom közelében

Kék hírek, 2025.07.25

Összeütközött két személygépkocsi az 1-es főút 23-as kilométerénél, Herceghalom térségében.

A bicskei önkormányzati tűzoltók áramtalanították a járműveket. A mentőszolgálat is a helyszínen dolgozik. Az érintett útszakaszon forgalmi akadály van.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!