Összeütközött két gépkocsi Gyermelyen, a Szomori utca és a Kossuth Lajos utca sarkán.
A bajnai hivatásos tűzoltók áramtalanították és hőkamerával átvizsgálták mindkét járművet, amelyekben csak a vezetők utaztak. Az egység és a társhatóságok félpályás útlezárás mellett végzik a munkálatokat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!