Égett és izzott egy kombájn motortere Bük külterületén.
A csepregi önkormányzati és a büki önkéntes tűzoltók kiérkezésére már csak füstölés volt tapasztalható. Az egységek egy vízsugárral visszahűtik a gép motorterét és környezetét, hőkamerával átvizsgálják a kombájn részeit.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!