Két gépkocsi karambolozott Békéscsabán, a Szabolcs utca és a Szerdahelyi utca kereszteződésében.
Összesen hatan utaztak a járművekben, amelyeket a város hivatásos tűzoltói áramtalanítottak. Az egység mellett a mentők is kiérkeztek a helyszínre, ahol félpályán lezárták az érintett útszakaszt.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!