Összeütközött két személyautó a Budai utcában, azaz az 5-ös főút és a Március 15. utca kereszteződésénél, Kecskeméten.
A műszaki mentési munkálatok elvégzéséhez a város hivatásos tűzoltói érkeztek ki. A mentőszolgálat is a helyszínre érkezett. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!