Összeütközött két személykocsi Gyöngyösön

Kék hírek, 2025.07.16

Két autó hajtott egymásba a 24-es főút gyöngyösi szakaszán, a Bethlen Gábor utcai kereszteződésnél.

A két járműben összesen hárman utaztak, mindannyian még a város hivatásos tűzoltóinak megérkezése előtt elhagyták gépkocsijukat. A raj áramtalanította az autókat. Az érintett szakaszon forgalmi akadályra kell számítani, a helyszínre mentő is érkezett.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!