A két járműben összesen hárman utaztak, mindannyian még a város hivatásos tűzoltóinak megérkezése előtt elhagyták gépkocsijukat. A raj áramtalanította az autókat. Az érintett szakaszon forgalmi akadályra kell számítani, a helyszínre mentő is érkezett.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!