Teljes terjedelmében ég a több száz négyzetméteres, palafedésű építmény, benne mintegy ezerkétszáz bálával. A debreceni és a berettyóújfalui hivatásos, valamint a konyári önkéntes tűzoltók a Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett oltják a lángokat, amelyek egy erdősávot és mezőgazdasági épületeket is veszélyeztetnek.
(BM OKF)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!