Szénatároló ég Derecskénél

Kék hírek, 2025.08.03

Kigyulladt egy szénatároló Derecske külterületén, a 4803-as út közelében, egy állattartó telepen.

Teljes terjedelmében ég a több száz négyzetméteres, palafedésű építmény, benne mintegy ezerkétszáz bálával. A debreceni és a berettyóújfalui hivatásos, valamint a konyári önkéntes tűzoltók a Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett oltják a lángokat, amelyek egy erdősávot és mezőgazdasági épületeket is veszélyeztetnek.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!