Tarló és gabona ég Sandnál

Kék hírek, 2025.07.15

Tíz-tizenöt hektáron ég a tarló és a lábon álló gabona a Sandtól délre található külterületen.

A zalakarosi hivatásos és a miháldi önkéntes tűzoltók érkeztek elsőként a helyszínre, vízsugarakkal megkezdték az oltási munkálatokat. A helyszínre tartanak a marcali és a nagykanizsai hivatásos tűzoltók, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!