Öt hektáron fogott tüzet a tarló Mór külterületén, Árkipuszta közelében.
A lángok lábon álló gabonát is elértek és ég egy kombájn is. A helyszínre elsőként a móri önkormányzati tűzoltók érkeztek meg, hozzájuk csatlakoztak a székesfehérvári és a kisbéri hivatásos tűzoltók. A munkálatokat erőgép is segíti.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!