Többhektáros tűz van Mór külterületén

Kék hírek, 2025.07.03

Öt hektáron fogott tüzet a tarló Mór külterületén, Árkipuszta közelében.

A lángok lábon álló gabonát is elértek és ég egy kombájn is. A helyszínre elsőként a móri önkormányzati tűzoltók érkeztek meg, hozzájuk csatlakoztak a székesfehérvári és a kisbéri hivatásos tűzoltók. A munkálatokat erőgép is segíti.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!