Tűz ütött ki egy harsányi melléképületben

Kék hírek, 2025.07.17

Kigyulladt és teljes terjedelmében ég egy melléképület Harsányban, a Rákóczi Ferenc utcában.

Az esethez a miskolci hivatásos tűzoltók két gépjárműfecskendővel és a vízszállítóval vonultak. A rajok több propánbutángáz-palackot is kivittek az épületből, volt, amelyiket hőhatás érte, azt hűtik. A tűzoltók négy vízsugárral körülhatárolták a lángokat, amelyek egyébként nem érték el a lakóépületet.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!