Tűz van Hajdúsámson külterületén, ahol akácerdő aljnövényzete és méhkaptárok égnek.
A tűz a fenyvest is érinti. A debreceni hivatásos tűzoltók egy vízsugárral és kéziszerszámokkal oltják a lángokat. A Hajdú-Bihar vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítja a munkálatokat.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!