Tűz van Tamási külterületén

Kék hírek, 2025.07.21

Lábon álló gabona ég mintegy három hektáron Tamási külterületén, a 61-es főút 52-es kilométerének közelében.

A dombóvári hivatásos és a tamási önkormányzati tűzoltók négy vízsugárral és kéziszerszámokkal oltják a lángokat. A helyszínen egy erőgép is dolgozik. Az érintett útszakaszon a füst akadályozza a forgalmat.  
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!