Tűz volt egy békéscsabai társasházi lakásban

Kék hírek, 2025.07.19

Egy ajtó égett egy négyemeletes társasház egyik első emeleti lakásában Békéscsabán, a Fövenyes utcában.

A városi hivatásos tűzoltók eloltották a tüzet, majd ventilátorral átszellőztették az ingatlant és a lépcsőházat. Kimenekítésre nem volt szükség a beavatkozás közben.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!