Tűz volt Monoron

Kék hírek, 2025.07.13

Tűz volt egy monori családi házban, a Dobó István utcában.

Az ingatlanban egy mosógép gyulladt ki. A lángokat áterjedtek a konyhában és a fürdőszobában lévő berendezési tárgyakra is. A monori hivatásos tűzoltók két vízsugárral eloltották a tüzet, átszellőztették és hőkamerával átvizsgálták a lakóházat.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!