TV műsor

Férfi kézilabda NB I - Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Szeged és a Veszprém

A címvédő Szeged és a Bajnokok Ligája-elődöntős Veszprém is győzelemmel zárta az alapszakaszt kedden a férfi kézilabda NB I-ben.
2019.05.14 | 20:13 | Mol-Pick Szeged | NBI

Mol-Pick Szeged - Csurgói KK: 34-26 (17-13)

A bajnokságban eddig veretlen és listavezető Mol-Pick Szeged a 5. helyen tanyázó Csurgó együttesét fogadja a Városi Sportcsarnokban.
2019.05.14 | 19:39 | Mol-Pick Szeged | NBI

Harcban „estek el” a szegedi srácok

Ezért pedig minden dícséretet megérdemelnek, még akkor is, ha kicsit savanyú a szegedi/magyar szurkolók szája íze, és még ha esetleg joggal is. Ez a párharc egyértelműen az első meccs utolsó 10 percben, és a második meccs második félidejének első felében ment el. Ennyi rövidzárlat ugyanis nem fér bele egy Vardar ellen.
2019.05.06 | 15:44 | Mol-Pick Szeged | Nemzetközi

Mol-Pick Szeged Hírfolyam

NBI 20:13 Férfi kézilabda NB I - Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Szeged és a Veszprém
NBI 19:39 Mol-Pick Szeged - Csurgói KK: 34-26 (17-13)
Nemzetközi 15:44 Harcban „estek el” a szegedi srácok
Nemzetközi 22:43 Férfi kézilabda BL - A negyeddöntőben búcsúzott a Szeged (Sajtótájékoztató is!)
Nemzetközi 20:45 GYORSHÍR - Férfi kézilabda BL - Szeged-Vardar Szkopje 29-25
Nemzetközi 20:55 Mol-Pick Szeged - HC Vardar: 29-25 (17-9) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!
Nemzetközi 13:04 Mol Pick Szeged - Vardar: Van még több kérdés?
NBI 21:02 Férfi kézilabda NB I - A listavezető Szeged 14 góllal nyert
Nemzetközi 04:22 Férfi kézilabda BL - Súlyos szegedi vereség a negyeddöntő első meccsén
Nemzetközi 20:19 Most derül ki, mennyire “playoff” csapat a MOL Pick Szeged?
Magyar Kupa 23:04 Férfi kézilabda MK - Kupagyőztes a Mol-Pick Szeged csapata
Magyar Kupa 16:47 Férfi kézilabda MK - Ismét Szeged-Veszprém döntő lesz
Nemzetközi 17:46 Férfi kézilabda BL - A magyar csapatok hétköznap játsszák a negyeddöntő első meccsét
Nemzetközi 22:19 Férfi kézilabda BL - Kettős győzelemmel negyeddöntős a Szeged
Nemzetközi 18:32 Férfi kézilabda BL - Kettős győzelemmel negyeddöntős a Szeged
Nemzetközi 19:02 Mol-Pick Szeged - Orlen Wisla Plock: 23-16 (13-8)
Nemzetközi 21:12 Férfi kézilabda BL - Továbbjutás esetén a Vardar lesz a Szeged ellenfele
Nemzetközi 17:38 Férfi kézilabda BL - Idegenben került előnybe a Szeged
Magyar Kupa 20:48 Férfi kézilabda MK - Elkerülte egymást a Veszprém és a Szeged
Csapat hírek 07:37 Pedro Rodriguez a Balatonfüredhez igazol (Frissítve)
NBI 17:51 Férfi kézilabda NB I - A Szeged ismét legyőzte a Veszprémet
NBI 15:42 Férfi kézilabda NB I - A Szeged ismét legyőzte a Veszprémet
NBI 15:34 Mol-Pick Szeged - Telekom Veszprém 25-23 (10-10)
NBI 10:23 Férfi kézilabda NB I - A Veszprém felzárkózása a tét a szegedi rangadón - ELŐZETES
Nemzetközi 07:45 Erőt demonstrálhatnak – vasárnap lesz a Szeged–Veszprém rangadó
Csapat hírek 16:04 Szerződést hosszabbított a Szeged cseh válogatott átlövője
NBI 21:17 Férfi kézilabda NB I - Döntetlen a Tatabánya-Szeged rangadón
Nemzetközi 08:41 Férfi kézilabda BL - Döntetlennel zárta a csoportkört a Szeged
Csapat hírek 17:53 Férfi kézilabda BL - Javier Sabaté csapatával találkozik a Szeged a rájátszásban
NBI 19:28 Férfi kézilabda NB I - A Veszprém és a Szeged is házigazdaként győzött
NBI 19:41 Mol-Pick Szeged - FTC: 39-30 (18-16) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ
Nemzetközi 03:58 Férfi kézilabda BL - A Szeged kikapott Nantes-ban
NBI 22:41 Férfi kézilabda NB I - A Szeged Egerben, a Veszprém Balatonfüreden nyert
Nemzetközi 20:45 Férfi kézilabda BL - A vártnál nehezebben győzött a Szeged