Kósa Gábor: Nekünk akkor jó, ha sok szurkolónk van és elégedettek

Juhász Levente után egy dunaújvárosi kötődésű cégvezető érkezett a MOL-Pick Szeged együtteséhez.
2019.12.13 | 20:00 | Mol-Pick Szeged | Csapat hírek

Nem izzasztotta meg túlságosan a Szegedet a Fradi

Tizenhárom góllal bizonyult jobbnak a MOL-Pick Szeged együttese a 2019-es év számára utolsó bajnokiján a Fradi ellen.
2019.12.13 | 19:17 | Mol-Pick Szeged | NBI

Férfi kézilabda Magyar Kupa - Elkerülte egymást a Veszprém és a Szeged

Elkerülte egymást a bajnok Telekom Veszprém és a címvédő MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Magyar Kupa negyeddöntőjének pénteki sorsolásán.
2019.12.13 | 11:48 | Mol-Pick Szeged | Csapat hírek

Mol-Pick Szeged Hírfolyam

Csapat hírek 20:00 Kósa Gábor: Nekünk akkor jó, ha sok szurkolónk van és elégedettek
NBI 19:17 Nem izzasztotta meg túlságosan a Szegedet a Fradi
NBI 17:25 MOL-Pick Szeged - FTC-HungaroControl: 38-25 (23-12)
Csapat hírek 11:48 Férfi kézilabda Magyar Kupa - Elkerülte egymást a Veszprém és a Szeged
NBI 22:02 Férfi kézilabda NB I - A Veszprém egy góllal legyőzte a Szegedet
Csapat hírek 17:48 Jonas Kallmant műteni kellett
Csapat hírek 05:35 Férfi kézilabda BL - A Veszprém és a Szeged is a második helyen telel
Nemzetközi 21:11 Férfi kézilabda BL - Klubcsúcsot jelentő szegedi siker a horvát bajnok ellen
Nemzetközi 19:02 MOL-Pick Szeged - HC PPD Zagreb: 33-23 (14-7)
NBI 22:07 Fölényes Pick siker az Eger ellen
NBI 20:03 MOL-Pick Szeged - SBS-Eger: 45-32 (23-14)
Csapat hírek 21:20 Blazevic csak jövőre, Sigurmannsson a Zágreb ellen léphet pályára
Nemzetközi 21:05 Férfi kézilabda BL - Fölényes szegedi siker Celjében
Csapat hírek 18:41 Férfi kézilabda BL - Fölényes szegedi siker Celjében
NBI 22:20 Férfi kézilabda NB I - Fölényes szegedi siker Dabason
Csapat hírek 21:30 Férfi kézilabda BL - Egy góllal nyert idegenben a Szeged
NBI 22:41 Majdnem húszat rakott közé a Mol-Pick Szeged
NBI 19:44 MOL-Pick Szeged - Dabasi KC VSE: 35-16 (16-8)
Nemzetközi 21:41 Férfi kézilabda BL - A Szeged legyőzte a norvég bajnokot
Nemzetközi 18:51 MOL-Pick Szeged - Elverum Handball: 32-25 (15-13)
NBI 08:27 Férfi kézilabda NB I - Nagyot harapott a gyöngyösi farkas de csak megsebezni tudta a szegedi bikát
NBI 20:08 MOL-Pick Szeged - HE-DO B. Braun Gyöngyös: 31-28 (15-19) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!
Nemzetközi 05:59 Férfi kézilabda BL - A Szeged legyőzte a szlovén Celjét
Nemzetközi 22:04 Férfi kézilabda BL - A Szeged legyőzte a szlovén Celjét
Nemzetközi 18:46 Mol-Pick Szeged - RK Celje Pivovarna Lasko: 31-24 (14-14)
Nemzetközi 20:20 Férfi kézilabda BL - Zágrábban győzött a Szeged
NBI 22:07 Átgázolt a Füreden a Pick
NBI 19:40 Mol-Pick Szeged - Balatonfüredi KSE férfi bajnoki kézilabda mérkőzés élőben!
Nemzetközi 20:21 Férfi kézilabda BL - A Szeged hét góllal nyert Dániában
NBI 19:48 Férfi kézilabda NB I - Gólzáporos meccset nyert a Szeged és a Veszprém
NBI 08:58 40 gólt lőtt a Pick a Mezőkövesdnek
Csapat hírek 20:00 Férfi kézilabda NB I - Negyven gólig jutott a Szeged
NBI 19:21 Mol-Pick Szeged - Mezőkövesd: 40-19 (19-6)
Nemzetközi 11:39 Majdnem egy félidőnyi gólt szórt Radivojevic, de így is döntetlent játszott a Pick
Nemzetközi 19:22 Mol-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt 24-24 (12-12) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!