TV műsor

Mol-Pick Szeged - Váci KSE felkészülési mérkőzés 38-19 (18-6)

A Vác ellen folytatja a felkészülési mérkőzések sorát a Mol-Pick Szeged együttese. A szombati összecsapás 17 órakor kezdődik a Városi Sportcsarnokban.
2019.08.10 | 18:34 | Mol-Pick Szeged | NBI

A Bajnokok Ligája négy közé jutás a Mol-Pick Szeged célja

A magyar bajnoki cím visszahódítása mellett a Bajnokok Ligája négy közé jutás a Mol-Pick Szeged férfi kézilabdacsapat célja az induló szezonban - hangzott el a csapat vezetőitől és játékosaitól az együttes szezonnyitó sajtótájékoztatóján vasárnap a csongrádi megyeszékhelyen.
2019.07.22 | 07:03 | Mol-Pick Szeged | Csapat hírek

V. PICK-nik sajtótájékoztató élőben

Július 21-én vasárnap elstartol a MOL-PICK Szeged 2019/20-as idénye, amelyet a hagyományoknak megfelelően PICK-nikkel indít a háromszoros magyar bajnok. Kövesse Ön is élőben a sajtótájékoztatót!
2019.07.21 | 13:53 | Mol-Pick Szeged | Csapat hírek

Mol-Pick Szeged Hírfolyam

NBI 18:34 Mol-Pick Szeged - Váci KSE felkészülési mérkőzés 38-19 (18-6)
Csapat hírek 07:03 A Bajnokok Ligája négy közé jutás a Mol-Pick Szeged célja
Csapat hírek 13:53 V. PICK-nik sajtótájékoztató élőben
NBI 04:15 Férfi kézilabda NB I - Decemberben és áprilisban lesznek a Veszprém-Szeged rangadók
Nemzetközi 17:54 Férfi kézilabda BL - A Veszprém a második, a Szeged az ötödik kalapból várja a sorsolást
Csapat hírek 12:24 Kézilabda BL - Szabadkártyát kapott a Szeged és a Ferencváros
NBI 11:24 Férfi kézilabda NB I - Szegedi döntetlennel bajnok a Veszprém
NBI 19:38 GYORSHÍR - Férfi kézilabda NB I - Szegedi döntetlennel bajnok a Veszprém
NBI 19:34 Mol-Pick Szeged - Telekom Veszprém: 27-27 (14-14)
Csapat hírek 16:23 Férfi kézilabda BL - Megbüntették a Szegedet és a Vardart is
NBI 21:07 Férfi kézilabda NB I - Tizenegy gólos veszprémi siker a döntő első meccsén
NBI 20:10 GYORSHÍR - Férfi kézilabda NB I - Veszprém-Szeged 35-24
NBI 12:12 A szegedi címvédés csúcs lenne!
Csapat hírek 12:55 Férfi kézilabda NB I - Dán játékvezetők a döntő első mérkőzésén
NBI 20:13 Férfi kézilabda NB I - Győzelemmel zárta az alapszakaszt a Szeged és a Veszprém
NBI 19:39 Mol-Pick Szeged - Csurgói KK: 34-26 (17-13)
Nemzetközi 15:44 Harcban „estek el” a szegedi srácok
Nemzetközi 22:43 Férfi kézilabda BL - A negyeddöntőben búcsúzott a Szeged (Sajtótájékoztató is!)
Nemzetközi 20:45 GYORSHÍR - Férfi kézilabda BL - Szeged-Vardar Szkopje 29-25
Nemzetközi 20:55 Mol-Pick Szeged - HC Vardar: 29-25 (17-9) SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!
Nemzetközi 13:04 Mol Pick Szeged - Vardar: Van még több kérdés?
NBI 21:02 Férfi kézilabda NB I - A listavezető Szeged 14 góllal nyert
Nemzetközi 04:22 Férfi kézilabda BL - Súlyos szegedi vereség a negyeddöntő első meccsén
Nemzetközi 20:19 Most derül ki, mennyire “playoff” csapat a MOL Pick Szeged?
Magyar Kupa 23:04 Férfi kézilabda MK - Kupagyőztes a Mol-Pick Szeged csapata
Magyar Kupa 16:47 Férfi kézilabda MK - Ismét Szeged-Veszprém döntő lesz
Nemzetközi 17:46 Férfi kézilabda BL - A magyar csapatok hétköznap játsszák a negyeddöntő első meccsét
Nemzetközi 22:19 Férfi kézilabda BL - Kettős győzelemmel negyeddöntős a Szeged
Nemzetközi 18:32 Férfi kézilabda BL - Kettős győzelemmel negyeddöntős a Szeged
Nemzetközi 19:02 Mol-Pick Szeged - Orlen Wisla Plock: 23-16 (13-8)
Nemzetközi 21:12 Férfi kézilabda BL - Továbbjutás esetén a Vardar lesz a Szeged ellenfele
Nemzetközi 17:38 Férfi kézilabda BL - Idegenben került előnybe a Szeged
Magyar Kupa 20:48 Férfi kézilabda MK - Elkerülte egymást a Veszprém és a Szeged
Csapat hírek 07:37 Pedro Rodriguez a Balatonfüredhez igazol (Frissítve)