TV műsor

Férfi kézilabda NB I - Egy góllal győzött Tatabányán a Szeged

A Szeged nagy küzdelemben egy góllal győzött a Tatabánya vendégeként a férfi kézilabda NB I keddi rangadóján.
2017.04.25 | 21:39 | Pick Szeged Kézilabda | NBI

Orbán: a magyar húsipar visszaszerezte önbizalmát

A magyar húsipar visszaszerezte önbizalmát, és hamarosan visszaszerzi régi fényét is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden az MCS Vágóhíd Zrt. mohácsi üzemének megnyitóján. A vágóhíd a Bonafarm Csoport stratégiai partnere, egyben a csoporthoz tartozó Pick Szeged Zrt. alapanyag-beszállítója.
2017.04.25 | 11:03 | Pick Szeged Kézilabda | Csapat hírek

Férfi kézilabda BL - Háromgólos hátrányban a Szeged

A MOL-Pick Szeged házigazdaként 30-27-re kikapott a francia Paris Saint-Germain csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi első mérkőzésén.

Nemzetközi 19:01 Kézilabda BL: Mol-Pick Szeged - PSG: (14-16) 27-30
Csapat hírek 08:15 Európai kézilabdakupák - Francia csapatokat fogadnak a magyarok a BL-ben - ELŐZETES
Magyar Kupa 17:16 Férfi kézilabda MK - Megvédte címét a Veszprém
Magyar Kupa 16:21 Férfi kézilabda MK - Megvédte címét a Veszprém
Magyar Kupa 18:50 Férfi kézilabda MK - Ismét Veszprém-Szeged döntő lesz
NBI 22:27 Férfi kézilabda NB I - Győzött a Szeged és a Tatabánya
NBI 23:01 Férfi kézilabda NB I - Kilenc góllal győzött a Szeged
NBI 19:44 Férfi kézilabda NB I - Simán nyert Csurgón a Szeged
Nemzetközi 15:18 Férfi kézilabda BL - Egymást követő napokon játszik a Szeged és a Veszprém
Nemzetközi 20:38 Férfi kézilabda BL - Kettős győzelemmel negyeddöntős a Szeged
Nemzetközi 18:46 Férfi kézilabda Bajnokok Ligája: Mol-Pick Szeged - Bjerringbro-Silkeborg: 33-24 (14-16)
Nemzetközi 18:42 Férfi kézilabda BL - Továbbjutása esetén a PSG-vel játszik a Szeged
Csapat hírek 09:58 Európai kézilabdakupák - Kedvező helyzetből várják a visszavágót a magyar csapatok - ELŐZETES
Nemzetközi 18:35 Férfi kézilabda BL - A Szeged is idegenben szerzett előnyt
NBI 22:48 Férfi kézilabda NB I - Két góllal legyőzte a Veszprém a Szegedet
Csapat hírek 10:46 Férfi kézilabda NB I - Újabb esély a Szegednek veszprémi rossz sorozata megszakítására - ELŐZETES
Csapat hírek 10:51 Férfi kézilabda BL - Császár a csoportkör gólkirálya, a Szeged kapta a legkevesebb gólt
Csapat hírek 09:38 Férfi kézilabda Bajnokok Ligája - A jövő héten kezdik a nyolcaddöntőt a magyarok
Nemzetközi 19:50 Férfi kézilabda BL - A Szeged dán, a Veszprém horvát csapattal játszik a nyolcaddöntőben
NBI 22:26 Férfi kézilabda NB I - Esélyesek sikerei
Csapat hírek 17:48 Férfi kézilabda BL - Harmadik helyen végzett csoportjában a Szeged
Csapat hírek 10:57 Izlandi válogatott balszélsőt igazol a MOL-Pick Szeged
Nemzetközi 06:56 Férfi kézilabda BL - Győzelemmel zárta a csoportkört a Szeged
Nemzetközi 21:46 Férfi kézilabda BL - Három vereség után nyert a Szeged
Nemzetközi 19:06 Férfi kézilabda BL - Három vereség után nyert a Szeged
NBI 19:54 Férfi kézilabda NB I - Húsz góllal nyert a Szeged
Csapat hírek 16:32 Férfi kézilabda NB I - Újrajátsszák a Tatabánya-Szeged mérkőzést
Csapat hírek 19:52 Férfi kézilabda BL - Szegedi vereség a címvédő Kielce otthonában
Nemzetközi 12:37 Európai kézilabdakupák - Lengyel csapatok ellen a magyarok a férfi BL-ben - ELŐZETES
NBI 15:53 Férfi kézilabda NB I - Minden jegy elkelt a Veszprém-Szeged rangadóra
Csapat hírek 12:00 Szlovén kapust igazolt a MOL-Pick Szeged