TV műsor

Férfi kézilabda NB I - Fölényes veszprémi siker Szegeden

A címvédő Telekom Veszprém meglepetésre nagy fölénnyel, 30-21-re győzött a MOL-Pick Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.
2017.10.21 | 21:20 | Mol-Pick Szeged | NBI

Mol-Pick Szeged - Telekom Veszprém: (11-14) 21-30 SAJTÓTÁJÉKOZTATÓ ÉLŐBEN!

Kövesse Ön is élőben a Mol-Pick Szeged - Telekom Veszprém rangadót élőben! A mérkőzés és a közvetítés is 13.30-kor kezdődik! A mérkőzést követő sajtótájékoztatót élőben közvetítjük!
2017.10.21 | 15:31 | Mol-Pick Szeged | NBI

Férfi kézilabda NB I - Magabiztos szegedi győzelem

A Szeged a papírformát igazolva magabiztosan nyert a vendég Ferencváros ellen a férfi kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Csapat hírek 15:07 Nyáron távozik a Szeged szlovén kézilabdázója
Csapat hírek 15:14 Férfi kézilabda NB I - Bóka Bendegúz nyártól Szegeden folytatja
Csapat hírek 11:40 Fehérorosz balátlövőt igazol a Szeged
NBI 19:42 Férfi kézilabda NB I - Kilencgólos szegedi siker Egerben
Csapat hírek 11:55 Balogh Zsoltot megműtötték, nem játszhat a kézilabda Eb-n
Nemzetközi 23:12 Férfi kézilabda BL - Továbbjutást ért a szegedi győzelem
Nemzetközi 22:19 MOL-Pick Szeged - Rhein-Neckar Löwen: 30-24 (14-12)
NBI 07:16 Férfi kézilabda NB I - Tízgólos szegedi siker
Nemzetközi 18:39 Férfi kézilabda BL - Döntetlent játszott a Szeged Montpellier-ben
NBI 19:34 Férfi kézilabda NB I - Papírforma szegedi győzelem
NBI 20:05 Férfi kézilabda NB I - Szegeden vesztett a sereghajtó Gyöngyös
Nemzetközi 20:42 Férfi kézilabda BL - Remek hajrával nyert a Szeged
Nemzetközi 11:37 Férfi kézilabda BL - Remek játékkal nyert a Szeged
Nemzetközi 18:45 Kézilabda Bajnokok Ligája: MOL-Pick Szeged - IFK Kristianstad férfi kézilabda BL mérkőzés élőben!
Csapat hírek 13:17 Szerződést hosszabbított Juan Carlos Pastor a szegedi kézilabdacsapattal
NBI 19:36 Férfi kézilabda NB I - A Csurgó ellen javított a Szeged
Nemzetközi 22:33 Férfi kézilabda BL - Győzött a Szeged
Nemzetközi 18:36 Kézilabda BL: MOL-Pick Szeged - Montpellier HB: 28-27 (14-14)Sajtótájékoztató élőben!
Nemzetközi 22:40 Férfi kézilabda BL - Kikapott Mannheimban a Szeged
Nemzetközi 19:50 Férfi kézilabda BL - Kikapott Mannheimban a Szeged
NBI 19:55 Férfi kézilabda NB I - Százszázalékos maradt a Szeged
Nemzetközi 20:27 Férfi kézilabda BL - Dániában nyert a MOL-Pick Szeged
Csapat hírek 18:27 Férfi kézilabda BL - Dániában nyert a Szeged
Csapat hírek 08:30 Férfi kézilabda európai kupák - Pont nélküli BL-ellenfelek - ELŐZETES
NBI 19:27 Férfi kézilabda NB I - Nehezen győzött a Szeged
Nemzetközi 02:29 Férfi kézilabda BL - Nem sikerült a bravúr, Szegeden nyert a Barcelona
Nemzetközi 18:32 Bajnokok Ligája: MOL-Pick Szeged - FC Barcelona Lassa: (12-13) 28-30
Nemzetközi 09:17 Férfi kézilabda BL - A címvédő Szegeden, Nagy László nélkül a Veszprém - ELŐZETES
Csapat hírek 14:32 Férfi kézilabda BL - Felépült Jonas Källman, a Szeged balszélsője
Csapat hírek 11:33 Tovább nőhet a magyar sertéshús kivitele Kínába