TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2020.09.17

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 17., csütörtök:

-------------------------

M4 Sport
18.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Hibernians-MOL Fehérvár FC
20.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Budapest Honvéd-Malmö


Sport 1
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Motor Zaporizzsja - Barcelona
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Porto-Elverum


Sport 2
16.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Teuta Durres-Granada
18.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Lokomotiv Plovdiv-Tottenham Hotspur
20.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, Shamrock Rovers-AC Milan


Eurosport 1
12.00: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de France, 18. szakasz
20.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, szabadedzés


Eurosport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma


Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-St. Étienne


Digisport 2
20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brighton-Portsmouth


Digisport 3
19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma


szeptember 18., péntek:

----------------------

M4 Sport
15.45: Atlétika, Gyémánt Liga, Róma
17.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Ferencváros
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, a 64 közé jutásért, Sopron - BVSC-Zugló


Sport 1
1.00: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Boston Celtics-Miami Heat
18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Düsseldorf
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Schalke


Sport 2
9.00 és 14.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala
21.00: Darts, World Series, Salzburg


Eurosport 1
10.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, szabadedzés
13.25: Kerékpár, országúti kerékpár, Tour de France, 19. szakasz


Eurosport 2
11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma


Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nimes


Digisport 2
17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma


Spíler 2
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Osasuna


Arena 4
2.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Cleveland Browns-Cincinnati Bengals
9.00 és 13.15: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto3, MotoGP és Moto2 első és második szabadedzés
20.45: Labdarúgás, másodosztályú angol bajnokság, Coventry-QPR
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!