TV műsor

Európa-játékok - Nem jutott döntőbe a magyar atlétacsapat

A magyar csapat ötödik helyen zárta elődöntős csoportjának szerda esti versenyét, így nem jutott be a pénteki fináléba a minszki Európa-játékok atlétikai versenyein.
2019.06.26 | 21:23 | Sport | Egyéb

TOTÓ-eredmények

A TOTÓ 26. heti, első fordulós szelvényén szereplő mérkőzések eredményei:
2019.06.26 | 20:53 | Sport | Labdarúgás

A magyar női vízilabda-válogatott 10-5-re legyőzte az Universiade-csapatot a margitszigeti Diapolo Kupa szerdai nyitónapján.
2019.06.26 | 20:35 | Sport | Vízilabda

Sport | Phjongcshang2018 Hírfolyam

Egyéb 21:23 Európa-játékok - Nem jutott döntőbe a magyar atlétacsapat
Labdarúgás 20:53 TOTÓ-eredmények
Vízilabda 20:35 Női vízilabda Diapolo Kupa - A magyar válogatott legyőzte az Universiade-csapatot
Egyéb 20:33 NHL - Visszavonult a Florida legendás kapusa
Egyéb 19:31 Magyarország pályázik a 2025-ös Universiade megrendezésére
Egyéb 19:03 Európa Játékok - Dénes és Szabó is vigaszágon birkózásban
Labdarúgás 18:37 TOTÓ-eredmények
Röplabda 16:33 Európai röplabdakupák - Romániába utazik a Nyíregyháza a CEV Kupában
Vízilabda 15:59 Pásztor is csatlakozott, teljes a vb-re készülő férfi vízilabda-válogatott kerete
Egyéb 15:40 Európa Játékok - Péni István bronzérmes összetett puskában
Kajak-Kenu 15:27 Európa Játékok - Négy magyar döntős hajó 200 méteren kajak-kenuban
Kajak-Kenu 14:15 Európa Játékok - Egyelőre három magyar döntős 200 méteren kajak-kenuban
Röplabda 14:14 Női röplabda BL - A montenegrói bajnok ellen kezd a selejtezőben Vasas
Egyéb 14:11 Európa Játékok - Budai búcsújával az utolsó magyar bokszoló is kiesett
Kosárlabda 13:06 Női kosárlabda Eb - Visszafogott érdeklődés Nisben
Labdarúgás 12:45 A hetesekkel folytatódott Hegyi Iván Világszámok című sorozata
Kosárlabda 12:39 Női kosárlabda Eb - A kapitány szerint kulcskérdés Turner beépítése
Küzdősportok 12:22 Európa Játékok - A birkózó Dénes Mercédesz a negyeddöntőben veszített
Egyéb 10:52 Európa Játékok - Arany- és ezüstérem a kajak-kenu pályán
Labdarúgás 10:47 TOTÓ-eredmények
Egyéb 09:43 Európa Játékok - Arany- és ezüstérem a kajak-kenu pályán
Egyéb 09:19 GYORSHÍR - Európa Játékok - A kajakos Kopasz Bálint aranyérmes 1000 méteren
Egyéb 08:45 Junior torna-vb - Magyar kezdeményezésre magyar rendezés - ELŐZETES
Egyéb 07:50 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
Egyéb 21:13 Vívó-vb - Megvan a magyar csapat, három változás az Eb-hez képest
Egyéb 19:57 Európa Játékok - Hámori Ádám kiesésével nem maradt magyar a férfi boksz Eb-n
Egyéb 19:34 Európa Játékok - Elődöntős a magyar atlétacsapat
Küzdősportok 18:44 Európa Játékok - Ligeti Dániel a negyeddöntőben kikapott
Küzdősportok 18:33 Európa Játékok - A bokszoló Nagy Tímea nem jutott nyolc közé
Egyéb 18:10 Wimbledon - Bondár Anna is kiesett a selejtezőben
Egyéb 16:31 Wimbledon - Babos Tímea egyből búcsúzott
Vízilabda 15:47 Női vízilabda Diapolo Kupa - Komoly erőfelmérő a világbajnokság előtt
Egyéb 15:17 Európa Játékok - Fodor Milán megosztott pontozással kikapott