TV műsor

Női röplabda Extraliga - Búcsúzott a címvédő, Vasas-Nyíregyháza döntő lesz

Búcsúzott az elmúlt öt évben bajnok, címvédő Békéscsaba, miután a női röplabda Extraliga elődöntőjének hétfői ötödik mérkőzésén 3-1-re kikapott Nyíregyházán.
2019.04.15 | 20:14 | Sport | Röplabda

Férfi röplabda Extraliga - Döntőben a címvédő Kazincbarcika

A címvédő Kazincbarcika döntőbe jutott a férfi röplabda Extraligában, miután az elődöntő vasárnapi, negyedik mérkőzésén négy szettben nyert Kaposváron, így 3-1-gyel lezárta a párharcot.
2019.04.14 | 20:55 | Sport | Röplabda

Férfi röplabda Extraliga - Ismét előnyben a Kazincbarcika

A címvédő Kazincbarcika házigazdaként 3-1-re legyőzte a Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga elődöntőjének csütörtöki, harmadik mérkőzésén, így ismét vezetést szerzett a párharcban.
2019.04.11 | 22:06 | Sport | Röplabda

Sport | Röplabda Hírfolyam

20:14 Női röplabda Extraliga - Búcsúzott a címvédő, Vasas-Nyíregyháza döntő lesz
20:55 Férfi röplabda Extraliga - Döntőben a címvédő Kazincbarcika
22:06 Férfi röplabda Extraliga - Ismét előnyben a Kazincbarcika
14:57 Férfi röplabda Extraliga - Magyar állampolgár lett a Kazincbarcika venezuelai feladója
23:08 Röplabda BL - A címvédő Zenit Kazany és a Civitanova jutott a férfiak döntőjébe
22:12 Férfi röplabda Extraliga - Döntőben a Pénzügyőr SE
20:43 Női röplabda Extraliga - Ötödik meccs dönt a Nyíregyháza és a Békéscsaba között
20:17 Röplabda Európa-liga - Kihirdették a férfiválogatott keretét
21:03 Férfi röplabda Extraliga - Egyenlített a Kaposvár, ismét nyert a Pénzügyőr
12:20 Női röplabda Eb - Megvan a magyar keret
20:01 Női röplabda Extraliga - Döntőben a Vasas
19:31 Férfi röplabda Extraliga - Sima Pénzügyőr-siker az elődöntő első meccsén
19:35 Férfi röplabda Extraliga - Kazincbarcikai előny az elődöntőben
12:41 Női röplabda Eb - Jól haladnak az előkészületek
22:44 Női röplabda Extraliga - Hatalmas csata után nyíregyházi előny az elődöntőben
22:29 Férfi röplabda Extraliga - A Kecskemét is elődöntős
20:51 Férfi röplabda Extraliga - Elődöntős a Kaposvár
20:47 Női röplabda Extraliga - Egyenlített a címvédő, egy meccsre a finálétól a Vasas
10:22 Női röplabda Bajnokok Ligája - Búcsúzott Sándor Renáta Stuttgartja
10:06 Női röplabda Extraliga - Fővárosi és vidéki rangadó az elődöntőben - ELŐZETES
14:52 Röplabda Európa-liga - Nyíregyházán, Kaposváron és Budapesten lesznek a mérkőzések
20:56 Női röplabda Extraliga - Jászberényben nyert a Nyíregyháza
18:53 Férfi röplabda Extraliga - Harmadszor is legyőzte a Kecskemét a Pénzügyőrt