TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Kedd, szerda

Sport, 2019.12.03

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 3., kedd:

-------------------
10.45: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Románia-Kazahsztán
12.15: Kézilabda, női világbajnokság, Japán, csoportkör, Dánia-Németország
16.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 8. forduló, MTK-Diósgyőr
19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 8. forduló, Szeged-Csanád - MOL Fehérvár FC


Sport 1
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Genoa-Ascoli
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Fiorentina-Cittadella


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 4. forduló, Cremonese-Empoli
19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Jug Dubrovnik-Szolnoki Dózsa


Eurosport 1
14.00 és 19.45: Sznúker, brit bajnokság, 3. forduló, York


Digisport 1
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Marseille
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Manchester City


Digisport 2
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK Jegesmedvék-Nitra
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lille


Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nimes


Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-AFC Bournemouth


december 4., szerda:

--------------------


M4 Sport
7.00: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Montenegró
11.00: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Szenegál
17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow
19.55: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba 1912 Előre-Ferencvárosi TC


Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, Denver Nuggets-Los Angeles Lakers
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sassuolo-Perugia
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, SPAL-Lecce
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Udinese-Bologna


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
17.30: Jégkorong, KHL, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva
20.00: Kézilabda, Német Kupa, negyeddöntő, RN Löwen - Hannover-Burgdorf


Eurosport 1
16.05: Sílövészet, világkupa, Östresund
19.40: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York


Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York


Digisport 1
18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Pro Recco
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa


Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-AS Monaco
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nantes


Digisport 3
20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Watford


Spíler1 TV
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!