TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2018.08.10

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



augusztus 10., péntek:

----------------------

M4 Sport
9.45: Atlétika, Eb, Berlin
14.30 és 15.45: Műugrás, Eb, Glasgow
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Vidi FC-DVSC


Duna World
18.30: Atlétika, Eb, Berlin


Sport 1
16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 1. nap
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Guimaraes


Eurosport 1
10.00: Atlétika, Eb, Berlin
16.00: Műugrás, Eb, Glasgow
17.00: Triatlon, Eb, Glasgow
19.05: Atlétika, Eb, Berlin


Eurosport 2
8.30: Sznúker, World Open, Kína
14.30: Műugrás, Eb, Glasgow
17.45: Kerékpár, lengyel körverseny, 7. szakasz
21.30: Kerékpár, Tour of Utah, 4. szakasz


Digisport 1
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Toulouse


Digisport 2
18.30: Tenisz, ATP-torna, Toronto
22.30: Tenisz, WTA-torna, Montreal


Digisport 3
18.30: Tenisz, WTA-torna, Montreal
20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Galatasaray


Spíler1 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
20.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Leicester City


augusztus 11., szombat:

------------------------

M4 Sport
8.45: Atlétika, Eb, Berlin
11.45: Nyíltvízi úszás, Eb, csapatverseny, Glasgow
13.45: Torna, Eb, férfi csapatverseny, Glasgow
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-DVTK
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-Ferencvárosi TC


Sport 2
16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 2. nap
22.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Chaves


Eurosport 1
9.00: Atlétika, Eb, Berlin
12.30: Kerékpár, Eb, férfi és női hegyikerékpár, Glasgow
13.45: Torna, Eb, férfi csapatverseny, Glasgow
16.30 és 18.00: Műugrás, Eb, Glasgow
20.00: Atlétika, Eb, Berlin


Eurosport 2
7.55 és 13.25: Sznúker, World Open, Kína
11.30: Kerékpár, Eb, férfi és női hegyikerékpár, Glasgow
18.30: Triatlon, Eb, vegyes váltó, Glasgow
22.00: Kerékpár, Tour of Utah, 5. szakasz


Digisport 1
0.30: Tenisz, ATP-torna, Toronto
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Monaco
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Reims


Digisport 2
3.30: Küzdősport, K-1, Superfight Series, Denver
19.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal
21.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto


Digisport 3
20.40: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Bursaspor


Spíler1 TV
13.30: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Tottenham Hotspur
16.00: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield Town-Chelsea
18.30: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton-Everton


Spíler2 TV
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.20, 14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2


augusztus 12., vasárnap:

------------------------

M4 Sport
8.45: Atlétika, Eb, Berlin és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow
12.15: Strandröplabda, ob és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow
14.45: Műugrás, Eb, Glasgow és nyíltvízi úszás, Eb, 25 km, Glasgow
15.45: Torna, Eb, férfi szerenkénti, Glasgow
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Újpest FC
19.00: Atlétika, Eb, Berlin


Sport 1
19.45: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Eintracht Frankfurt-Bayern München


Sport 2
16.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Budapest, 3. nap
19.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Moreirense-Sporting


Eurosport 1
9.00 és 19.00: Atlétika, Eb, Berlin
12.15: Kerékpár, Eb, férfi országúti mezőnyverseny, Glasgow


Eurosport 2
7.55: Sznúker, World Open, döntő, Kína
11.30: Kerékpár, Eb, férfi országúti, Glasgow
13.15: Labdarúgás, U20-as női vb
15.30: Torna, Eb, férfi szerenkénti, Glasgow
20.15: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Eintracht Frankfurt-Bayern München
22.30: Kerékpár, Tour of Utah, 6. szakasz


Digisport 1
0.00: Tenisz, WTA-torna, Montreal
2.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Amiens
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Strasbourg
21.40: Labdarúgás, spanyol Szuperkupa, Sevilla-Barcelona


Digisport 2
18.35: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Trabzonspor
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Caen


Digisport 3
19.30: Tenisz, WTA-torna, Montreal, döntő
22.00: Tenisz, ATP-torna, Toronto, döntő


Spíler1 TV
14.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-West Ham United
17.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester City


Spíler2 TV
11.00, 12.20 és 14.00: Gyorsaságimotoros-vb, Osztrák Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!