TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2018.09.14

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



szeptember 14., péntek:

-----------------------

M4 Sport
10.15 és 14.15: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
16.45: Úszás, világkupa, Doha
19.45: Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Almere, Hollandia-Magyarország
21.45: Ökölvívás, Magyar Ring Gála, Budakalász


Duna World
14.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország


Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt


Eurosport 1
15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz
22.00: Lovaglás, világjátékok, Tryon


Eurosport 2
13.25: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
19.00: Falmászás, vb


Digisport 1
18.45: Jégkorong, szlovák bajnokság, MAC Budapest-Nové Zámky


Digisport 2
13.30: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Saint-Étienne


Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Kasimpasa


Spíler2 TV
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Rayo Vallecano



szeptember 15., szombat:

------------------------

M4 Sport
11.45 és 14.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-DVSC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd-Ferencváros


Duna World
15.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország


Sport 1
15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, 1. mérkőzés, Vác-Makkabi Ramat Gan
17.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Veszprém-Vive Kielce


Sport 2
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke


Eurosport 1
7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
14.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz


Eurosport 2
11.15 és 14.00: Motorsport, superbike-vb, Portugália, időmérő és 1. futam
15.00 és 21.00: Motorsport, 24 órás FIM Endurance-világbajnokság, Bol d'Or
19.00: Falmászás, vb


Digisport 1
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Parma
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Frosinone


Digisport 2
2.30: Küzdősport, Superfight Series, Chicago
14.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Monaco


Digisport 3
18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Malatyaspor


Spíler1 TV
8.10: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 2. kvalifikációs futam
13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Manchester United
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid


Spíler2 TV
12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Betis
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Real Madrid


Super TV2
16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Arsenal



szeptember 16., vasárnap:

-------------------------

M4 Sport
13.45: Forma-1, Szingapúri Nagydíj, futam
16.15: Kézilabda, női NB I, Győr-DVSC
17.45: Labdarúgás, NB II, Vasas-Kaposvár


Duna World
12.45: Tenisz, Davis Kupa, világcsoport, osztályozó, Budapest, Magyarország-Csehország


Sport 1
13.30: Kézilabda, német bajnokság, Göppingen-Stuttgart
15.15: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Silkeborg-Csehovszkije Medvegyi
17.00: Kézilabda, női EHF Kupa, 1. forduló, visszavágó, Makkabi Ramat Gan-Vác
19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportmérkőzés, Zagreb-Szeged


Sport 2
9.00: Futás, maraton, Berlin,
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Nürnberg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Stuttgart
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Jacksonville Jaguars-Green Bay Packers


Eurosport 1
7.55: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő
14.00: Kerékpár, női World Tour, Madrid
16.45: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz
22.00: Lovaglás, világjátékok, Tryon


Eurosport 2
7.00: Motorsport, 24 órás FIM Endurance-világbajnokság, Bol d'Or
15.45: Autósport, Blancpain Sprint Series, Nürburgring
23.15: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Chicago Fire-Orlando City FC


Digisport 1
6.00: Tenisz, WTA-torna, Hirosima, döntő
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Chievo
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo
17.15: Jégkorong, szlovák bajnokság, DVTK Jegesmedvék-Zilina
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Milan


Digisport 2
13.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Franciaország-Spanyolország
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Lazio
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Guingamp


Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nimes
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Konyaspor-Fenerbahce


Spíler1 TV
9.00: Autósport, V8 Supercars-bajnokság, Sandown, 1. futam
13.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhapmton Wanderers-Burnley
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-West Ham United
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe


Spíler2 TV
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganes-Villarreal
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Levante
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!