TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

Sport, 2020.01.15

A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



január 15., szerda:

-------------------

M4 Sport
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Hollandia-Olaszország
18.50: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország-Oroszország


Sport 1
17.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Izland
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Dánia-Oroszország


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1015
15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Fiorentina-Atalanta
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AC Milan-SPAL
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Juventus-Udinese


Eurosport 1
12.50: Hódeszka, világkupa, Badgastein
14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding
15.50 és 19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London


Eurosport 2
9.00: Tenisz, ATP-torna, Adelaide
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London


Digisport 1
10.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide
20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG


Digisport 2
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Rennes


Digisport 3
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Reims


Spíler 1
20.15: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Wolverhampton Wanderers


január 16., csütörtök:

----------------------

M4 Sport
17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Franciaország-Olaszország
19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Magyarország-Spanyolország
20.30: M4 Sport-Az Év sportolója gála


Duna World
17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Girona


Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Horvátország-Ausztria
20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Fehéroroszország-Németország


Sport 2
0.00 és 6.00 : Tenisz, ATP-torna, Auckland
13.45: Lósport, Kincsem+
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Parma-Roma



Eurosport 1
14.20: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding
15.50 és 19.15: Sznúker, Mesterek Tornája, London


Eurosport 2
14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London


Digisport 1
3.30: Tenisz, WTA-torna, Hobart
9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide


Digisport 2
1.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide


Digisport 3
6.45 és 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!