TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Hétfő, kedd

Sport, 2017.07.17

A hétfői és keddi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



július 17., hétfő:

-----------------


M4 Sport
10.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, selejtező
12.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Franciaország-Olaszország
13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Spanyolország-Görögország
16.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, döntő
17.30: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Szerbia - Dél-afrikai Köztársaság
19.00: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, döntő
20.15: Vizes vb, férfi vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Magyarország


Sport 2
12.00: Lósport, futam


Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam


Eurosport 1
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Olaszország-Oroszország
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Németország-Svédország


Eurosport 2
10.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, selejtező
13.00: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, selejtező
16.00: Vizes vb, női szinkronműugrás, döntő
18.30: Vizes vb, férfi szinkrontoronyugrás, döntő


Digisport 1
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag


Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest


július 18., kedd:

----------------


M4 Sport
10.00: Vizes vb, nyíltvízi úszás, férfi 10 km és szinkronúszás, csapat technikai gyakorlat, döntő
12.15: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Japán-Hollandia
15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő
17.30: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Ausztrália-Oroszország
18.45: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő
20.15: Vizes vb, női vízilabda, csoportmérkőzés, Franciaország-Magyarország


Sport 2
12.00: Lósport, futam


Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam


Eurosport 1
13.30: Kerékpár, Tour de France, 16. szakasz
17.45: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Ausztria-Svájc
20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Franciaország-Izland


Eurosport 2
10.00: Vizes vb, női toronyugrás, selejtező
15.30: Vizes vb, női toronyugrás, elődöntő
18.30: Vizes vb, műugrás, 3 és 10 m csapatverseny, döntő


Digisport 1
4.00: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, Manchester United-Real Salt Lake
13.15: Labdarúgás, Bajnokok Kupája, felkészülési torna, AC Milan-Borussia Dortmund
17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag


Digisport 2
13.00 és 19.30: Tenisz, WTA-torna, Bukarest
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!