TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Sport, 2017.03.17

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



március 17., péntek:

-------------------

M4 Sport
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás
17.45: Kézilabda, Magyarország-Horvátország női mérkőzés



Sport 1
11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás


Sport 2
12.00: Lósport, futam



Sport M
15.15 és 17.15: Lóverseny, futam



Eurosport 1
12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás
13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás
13.30: Sílövészet, világkupa, Oslo, női sprint
16.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi sprint
17.45: Alpesi síelés, világkupadöntő, Aspen, csapatverseny
19.00: Sífutás, világkupa, Quebec, férfi és női sprint
21.00: Pályakerékpár, hatnapos verseny, Spanyolország



Eurosport 2
16.15: Síugrás, világkupa, Vikersund
18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, elődöntő
20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Ingolstadt



Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Bastia
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Olympique Marseille



Digisport 2
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Barcelona
20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells



Digisport 3
16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Zalgiris Kaunas
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva


március 18., szombat:

---------------------

M4 Sport
14.45: Vízilabda, férfi NB I, Szeged-FTC
16.40: Kézilabda, férfi NB I, Veszprém-Szeged
18.45: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest


Sport 1
12.45: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Espanyol
16.00: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Real Madrid
18.30: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Real Sociedad
20.30: Labdarúgás, Primera División, Betis-Osasuna
23.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Atlanta Hawks-Portland Trail Blazers


Sport 2
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona Lassa-Levante
22.00: Küzdősport, UFC, London


Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam


Eurosport 1
9.45 és 13.30: Északi összetett, világkupa, Schonach
12.30: Sílövészet, világkupa, női üldözéses verseny, Oslo
14.45: Sílövészet, világkupa, férfi üldözéses verseny, Oslo
15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund
18.30: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen
19.15: Alpesi sí, világkupa, női műlesiklás, 2. futam, Aspen


Eurosport 2
14.15: Kerékpár, Milánó-Sanremo
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hamburg
20.30: Szabadstílusú sí, világbajnokság, félcső, Sierra Nevada


Digisport 1
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Hearts
17.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-Internazionale
20.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Genoa
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság


Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nice
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells


Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Montpellier


Spíler TV
13.05: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Arsenal
15.35: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Chelsea
18.05: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Swansea City


március 19., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
12.45: Labdarúgás, NB II, ZTE-Balmazújváros
15.15: Röplabda, férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés, Kaposvár-Pénzügyőr
17.40: Kosárlabda, férfi NB I, alapszakasz, Körmend-Alba Fehérvár


Sport 1
11.45: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Málaga
16.00: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Sevilla
18.30: Labdarúgás, Primera División, Deportivo La Coruna-Celta Vigo
20.30: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Valencia


Sport M
14.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam


Eurosport 1
11.00: Sílövészet, világkupa, női tömegrajtos verseny, Oslo
13.15: Sílövészet, világkupa, férfi tömegrajtos verseny, Oslo
14.00: Síugrás, világkupa, Vikersund
16.00: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Aspen
16.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 1. futam, Aspen
18.15: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, 2. futam, Aspen
19.15: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, 2. futam, Aspen


Eurosport 2
12.00: Északi összetett, világkupa, Schonach
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Schalke
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Bayern München


Digisport 1
12.10: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Napoli
14.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus
17.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Palermo
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Olympique Lyon
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság


Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Chievo
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-St. Étienne
19.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Indian Wells
21.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Indian Wells


Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Monaco
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Sassuolo


Spíler TV
0.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals
12.35: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Manchester United
15.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Southampton
17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Liverpool
22.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Minnesota Wild
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!