Férfi kosárlabda Euroliga - A rossz kezdés és a rossz befejezés miatt kikaptak Hangáék

Sport, 2023.10.26

Hanga Ádám csapata, a szerb Crvena zvezda 88-86-ra kikapott idegenben a városi rivális Partizan Beogradtól a férfi kosárlabda Euroliga csoportkörének csütörtöki játéknapján.

A legrangosabb európai kupasorozat honlapja szerint a magyar válogatott játékos csapata hamar 17-2-es hátrányba került, de a nagyszünetig egyenlített, majd jó harmadik negyedének köszönhetően fordított, a negyedik elején pedig már 13 ponttal is vezetett. A hazaiak ugyanakkor nem adták fel, bő négy perc alatt egy 16-4-es sorozattal fordítottak, és végül győzni tudtak.

Hanga 27:51 perc alatt 11 pontot dobott és négy lepattanót szerzett, illetve két gólpasszt adott, illetve volt ugyanennyi labdaszerzése is.

Az egy győzelem mellett már négy vereséggel álló belgrádiak az Euroligában legközelebb jövő csütörtökön lépnek pályára, amikor hazai pályán fogadják a német Bayern Münchent.