március 9., szombat:
--------------------
Jégkorong
Erste Liga, negyeddöntő, 2. mérkőzés:
FTC-Telekom - DEAC 17.30
Budapest JAHC-SC Csíkszereda (romániai) 17.40
Kézilabda
Női Magyar Kupa, négyes döntő, Tatabánya, elődöntők:
Győri Audi ETO KC-DVSC Schaeffler 15.00
Motherson Mosonmagyaróvári KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 17.30
Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA - Moyra-Budaörs 17.00
Kosárlabda
Férfi NB I:
Atomerőmű SE-Budapesti Honvéd Sportegyesület 18.00
DEAC-Zalakerámia ZTE KK 18.00
MVM-OSE Lions - NKA Universitas Pécs 18.00
Női NB I:
SERCO UNI Győr - DVTK Hun-Therm 17.00
Vasas Akadémia-NKA Universitas Pécs 18.00
Sopron Basket-TARR KSC Szekszárd 18.00
E.ON ELTE BEAC - VBW CEKK Cegléd 19.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 24. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 12.45
Kecskeméti TE-Kisvárda Master Good 15.15
Röplabda
DRK Női Magyar Kupa, négyes döntő, Érd Aréna:
a 3. helyért: Fatum-Nyíregyháza - Kaposvári NRC 16.15
döntő: Swietelsky-Békéscsaba - Vasas Óbuda 19.15
Súlyemelés
Savaria Kupa Tóth Géza emlékverseny, Szombathely (Haladás sportkomplexum) - junior és felnőtt versenyek 13.30
Úszás
Hosszútávú medencés országos bajnokság, Veszprém 10.00
Vívás
WestEnd párbajtőr Grand Prix, Budapest (BOK Csarnok) - férfi selejtező 9.00
Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntős kör:
FTC-Telekom Waterpolo - Olympiakosz (görög) 20.30
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló:
B csoport:
Dunaújváros-Mulhouse (francia) 17.00
C csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - Mataro (spanyol) 18.30
március 10., vasárnap:
----------------------
Kézilabda
Női Magyar Kupa, négyes döntő, Tatabánya, helyosztók:
a 3. helyért 15.00
döntő 18.00
Férfi NB I:
Telekom Veszprém-QHB Eger 17.00
Kosárlabda
Férfi NB I:
Sopron KC - Arconic-Alba Fehérvár 18.00
SZTE-Szedeák - Kometa Kaposvári KK 18.00
Női NB I:
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós - TFSE-MTK 18.00
Labdarúgás
OTP Bank Liga, 24. forduló:
Paksi FC-Debreceni VSC 13.00
Fehérvár FC-Ferencvárosi TC 15.30
Zalaegerszegi TE FC-MTK Budapest 20.00
Merkantil Bank Liga NB II, 24. forduló:
Budafoki MTE-Nyíregyháza Spartacus FC 14.00
Credobus Mosonmagyaróvár-Aqvital FC Csákvár 14.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia - HR-Rent Kozármisleny 17.00
Pécsi MFC - BVSC-Zugló 17.00
Kolorcity Kazincbarcika SC-Gyirmót FC Győr 17.00
Vasas FC-FC Ajka 17.00
Soroksár SC-Tiszakécskei LC 17.00
Szombathelyi Haladás-BFC Siófok 17.00
Röplabda
DRK Férfi Magyar Kupa, négyes döntő, Érd Aréna:
a 3. helyért: Kecskeméti RC-Pénzügyőr SE 16.15
döntő: Fino Kaposvár - GreenPlan-VRCK 19.15
Úszás
Hosszútávú medencés országos bajnokság, Veszprém 10.00
Vívás
WestEnd párbajtőr Grand Prix, Budapest (BOK Csarnok) - női 64-es tábla 9.00, férfi 64-es tábla 10.30, négyes döntők 18.00
Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350
(MTI)
Véleménye van? Szóljon hozzá!