Labdarúgó NB I - Kétgólos hátrányból mentett pontot a Videoton az Újpest ellen

Sport, 2017.07.30

Kétgólos hátrányból felállva, a rendes játékidő utolsó öt percében szerzett találatokkal mentett pontot a Videoton a vendég Újpest ellen vasárnap a felcsúti Pancho Arénában a labdarúgó OTP Bank Liga 3. fordulójában.

OTP Bank Liga, 3. forduló: Videoton FC - Újpest FC 2-2 (0-1) -------------------------------- Felcsút, 2364 néző, v.: Bognár T.

gólszerző: Scsepovics (85.), Hadzic (88.), illetve Nagy D. (7., 70.)

sárga lap: Hadzic (45+2.), Lazovics (51.), Szabó B. (93.), illetve Novothny (38.), Nwobodo (58.), Bojovic (76.), Nagy D. (79.)

Videoton:

--------
Kovácsik - Nego, Juhász R., Fejes A., Stopira - Hadzic, Barczi (Maric 57.), Suljic - Lazovic (Szabó B. 79.), Henty, Scepovic

Újpest:

------
Pajovic - Szűcs K. (Pauljevic 46.), Bojovic, Litauszki, Mohl - Windecker, Sankovic - Nwobodo (Balázs B. 93.), Nagy D., Zsótér (Simon K. 62.) - Novothny

Az Újpest szerzett vezetést a mérkőzés elején Nagy Dániel szép lövésével. A félidő hátralévő részében a hazai csapat játszott veszélyesebben, gólt azonban nem tudott szerezni.

Fordulást követően fokozta a nyomást a Videoton, ám Nagy második találatával a vendégek megduplázták előnyüket. A mindent egy lapra feltevő székesfehérváriak a hajrában Scepovic, majd Hadzic fejesével egyenlítettek, így végül megosztoztak a felek a pontokon.