Bálák gyulladtak ki Lepsény külterületén, a Posta utcánál, 7-es főút közelében.
A siófoki hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók három vízsugárral már körülhatárolták a lángokat. Az oltási munkálatokat két munkagép és egy siófoki vízszállító jármű is segíti.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!