Bálák égnek Lepsény külterületén

Kék hírek, 2026.06.24

Bálák gyulladtak ki Lepsény külterületén, a Posta utcánál, 7-es főút közelében.

A siófoki hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók három vízsugárral már körülhatárolták a lángokat. Az oltási munkálatokat két munkagép és egy siófoki vízszállító jármű is segíti.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!