Kisteherautó és személygépkocsi karambolozott a 13-as főúton, Nagyigmánd közelében, a 15-ös és 16-os kilométerszelvény között.
A kisbéri hivatásos, az ácsi és nagyigmándi önkormányzati, valamint az ácsi és csépi önkéntes tűzoltók áramtalanították a járműveket. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!