Két autó karambolozott Sárrétudvari és Szerep között

Kék hírek, 2025.07.31

Két gépkocsi karambolozott Sárrétudvari és Szerep között, a 4211-es út 17-es kilométerszelvényénél.

A püspökladányi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket, amelyekből az összesen négy utas saját erejéből ki tudott szállni. Az egység mellett a társhatóságok is kiérkeztek a helyszínre, ahol félpályán halad a forgalom a baleset miatt.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!