Kukoricásba borult egy autó a 42-esen, Bárándnál

Kék hírek, 2025.08.09

Lehajtott az úttestről, majd a kukoricásba borult egy gépkocsi a 42-es főút 16-os kilométerszelvényénél, Báránd térségében.

Hatan utaztak a járműben, amelyet a püspökladányi hivatásos tűzoltók áramtalanítottak. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!