Tarló égett Bélmegyer külterületén

Kék hírek, 2026.06.24

Két hektáron égett a tarló Bélmegyer külterületén, a Cserszád tanyánál.

A mezőberényi hivatásos és a békési önkormányzati tűzoltók oltották el a lángokat. A rajok egy vízsugárral dolgoztak. A munkálatokat erőgép is segítette.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!