Vasúti gázolás Győrnél

Kék hírek, 2026.04.30

Embert gázolt a vonat Győr közelében, a Külső Vasút sornál.

A vonaton körülbelül négyszázötven ember utazott. A győri hivatásos tűzoltók segíteni fognak a biztonságos átszállásban a szerelvény utasainak, amint a mentesítő járat megérkezik a helyszínre.
(BM OKF)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!