Embert gázolt a vonat Győr közelében, a Külső Vasút sornál.
A vonaton körülbelül négyszázötven ember utazott. A győri hivatásos tűzoltók segíteni fognak a biztonságos átszállásban a szerelvény utasainak, amint a mentesítő járat megérkezik a helyszínre.
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!