Labdarúgás:
-----------
nagypálya:
Szoboszlai Dominik (RB Leipzig) 1.
Turányi Lilla (Bayer Leverkusen) 1.
futsal:
Dróth Zoltán (Haladás VSE) 5.
Torma Lilla (DEAC) 1.
Lovassport:
-----------
Yom Tov Jázmin (díjlovas, Unikornis Díjlovagló Egyesület) 1.
Szuhai Péter (díjugrató, DVTK) 1.
Motorsport:
-----------
Lencsés Donát Dániel (S-Riders Kft.) 1.
Mohácsi Zsófia (Hungarian Quad Challenge SE) 1.
Ökölvívás:
----------
Gémes Levente (Szeged) 1.
Hámori Luca (Fitt-Box Club Kőszeg) 2.
Öttusa:
-------
Szép Balázs (UTE) 1.
Gulyás Michelle (UTE) 1.
Ritmikus gimnasztika:
---------------------
Pigniczki Fanni (MTK Budapest) 5.
Rögbi:
------
7-es:
Gyurcsik Mózes (Battai Buldogok) 1.
15-ös:
Márki Roland (Fit World Gorillák RC) 1.
nők:
Oláh Dorottya (Fehérvár RC) 1.
Röplabda:
---------
teremröplabda:
Kovács Zoltán (Pénzügyőr SE) 1.
Fábián Fanny (Vasas Óbuda) 1.
strandröplabda:
Hajós Artúr és Stréli Bence (SRSE) 4.
Villám Lilla és Szombathelyi Szandra (Vasas SC) 2., illetve 7.
Sakk:
-----
Bánusz Tamás (Bányász Sportkör Ajka) 1.
Hoang Thanh Trang (Honvéd Auróra Sportegyesület) 4.
Sí:
---
alpesi sí:
Kékesi Márton (DVTK) 2.
Tóth Zita (Vasas SC) 5.
sífutás:
Kónya Ádám (Veszprémi Sí Egylet) 9.
Pónya Sára (Honvéd Zalka SE) 4.
sílövészet:
Panyik Dávid (Honvéd Zalka SE) 9.
Sportlövészet:
--------------
Péni István (UTE) 6.
Sike Renáta (Budapesti Honvéd SE) 2.
Súlyemelés:
-----------
Fekécs Szilárd (Békési TE) 3.
Mitykó Veronika (Békéscsaba) 3.
Szektorlabda:
-------------
szektorlabda szakág:
Pákai György (DÖKE Komló) 6.
12 érintéses szakág:
Kovács Nándor (Debreceni SC) 1.
Szinkronúszás:
--------------
Götz Lilien (Sirenia SE) 1.
Szkander:
---------
Baumann Ádám (Maláj Team Szkander SE)
Kőváriné Ivánfi Brigitta (Megtorló Karok Szolnok) 6.
Szörf:
------
Sánta Bence (Magyar Szörf Akadémia Sportegyesület) 2.
Simon Hanna (Körte Hegyi és Vízi Sportok Egylete) 2.
Szumó:
------
Buzás Patrik (Érdi Spartacus SC) 2.
Elekes Enikő (Kőbánya Sport Club) 1.
Tájékozódási futás:
-------------------
Bakó Áron (Tabáni Spartacus SKE) 5.
Sárközy Zsófia (Tabáni Spartacus SKE) 3.
Táncsport:
----------
akrobatikus rock and roll:
Király Ádám (Rock and Magis Sportegyesület) 1.
Mercs Gréta (Tornádó Hungary Táncsportegyesület) 1.
versenytánc:
Andrea Silvestri (Valcer TáncSport Egyesület) 8.
Váradi Martina (Valcer TáncSport Egyesület) 8.
Teqball:
--------
Bakó Ádám (Steqerz-Halmozó Teqball Sportegyesület) 1.
Vasas Lea (Agroméra Teqball Academy) 1.
Teke:
-----
Zapletán Zsombor (Zengő Alföld Szegedi TE) 2.
Hári Boglárka (FTC) 1.
Tekvondó:
---------
Salim Omar (MTK Budapest) 2.
Patakfalvy Luca (MTK Budapest) 6.
Tenisz:
-------
Fucsovics Márton (MTK Budapest) 10.
Bondár Anna (Hajdúszoboszló SE) 2.
Testépítés és fitnesz:
----------------------
testépítés:
Nyircsák József (Getfit SE) 3.
fitnesz:
Balogh Eszter (Marcipán Fitness SE) 2.
Tollaslabda:
------------
Kőrösi Ágnes (Érdi VSE) 1.
Pytel Gergő (Multi Alarm SE) 1.
Torna:
------
szertorna:
Mészáros Krisztofer (Győri AC) 2.
Kovács Zsófia (Dunaújvárosi Központi SE) 6.
aerobik:
Mazács Fanni (Pécsi Sport Nonprofit Zrt.) 4.
Bali Dániel (Pécsi Sport Nonprofit Zrt.) 8.
akrobatikus torna:
Bernáth Dorina-Stattner Noémi női páros (Balance Akrobatika és Torna Club) 2.
gumiasztal:
Vincze Ákos (DKSE) 2.
Triatlon:
---------
Lehmann Csongort (Tiszaújvárosi Triatlon Klub) 1.
Bragmayer Zsanett (Team Újbuda SE) 4.
Úszás:
------
Milák Kristóf (Budapesti Honvéd SE) 4.
Mihályvári-Farkas Viktória (FTC) 1.
nyíltvízi:
Rasovszky Kristóf (Balaton Úszó Klub Veszprém) 4.
Olasz Anna (Szegedi Úszó Egylet) 4.
Vitorlázás:
-----------
Vadnai Jonatán (Balatonfüredi Yacht Club) 1.
Érdi Mária (Magyar Villamos Művek Sportegyesület) 10.
Vívás:
------
Szilágyi Áron (Vasas SC) 7.
Pusztai Liza (BVSC-Zugló) 3.
Vízilabda:
----------
Jansik Szilárd (FTC-Telekom Waterpolo) 1.
Parkes Rebecca (Tigra-ZF-Eger) 1.
(MTI)
Véleménye van? Szóljon hozzá!