Bundesliga - Dárdai Bence csapata kikapott a vendég Dortmundtól

Sport, 2026.02.07

A Borussia Dortmund 2-1-es győzelmet aratott a sérülés miatt változatlanul harcképtelen Dárdai Bence csapatának, a Wolfsburgnak vendégeként a német labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának szombati játéknapján.

A mérkőzésen a Dortmund szerezte meg a vezetést, de a második félidő elején a hazaiaknak sikerült egyenlíteniük. A vendégek győztes gólját a 87. percben Serhou Guirassy szerezte.

A Stuttgart 2-1-es vereséget szenvedett a St. Pauli otthonában, míg a Freiburg és a Mainz egyformán házigazdaként nyert: előbbi a Werder Brement, utóbbi az Augsburgot verte.

Bundesliga, 21. forduló:

SC Freiburg-Werder Bremen 1-0 (1-0)

1. FC Heidenheim-Hamburger SV 0-2 (0-1)

St. Pauli-VfB Stuttgart 2-1 (1-0)

FSV Mainz 05-FC Augsburg 2-0 (1-0)

VfL Wolfsburg-Borussia Dortmund 1-2 (0-1)

később:

Borussia Mönchengladbach-Bayer Leverkusen 18. 30

pénteken játsották:

Union Berlin-Eintracht Frankfurt 1-1 (0-0)

vasárnap játsszák:

1. FC Köln-RB Leipzig 15. 30

Bayern München-Hoffenheim 17. 30
(MTI)


Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!