TV műsor

Jégkorong Erste Liga - Kilencgólos meccset nyert a Ferencváros

A Ferencváros házigazdaként 5-4-re kerekedett a Dunaújváros fölé a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.
2020.10.30 | 20:53 | Sport | Egyéb

Jégkorong Erste Liga - Újpesten szenvedte el első rendes játékidős vereségét a MAC

Az éllovas MAC HKB Újbuda először kapott ki rendes játékidőben a jégkorong Erste Ligában, miután pénteken 2-1-es vereséget szenvedett Újpesten.
2020.10.30 | 20:40 | Sport | Egyéb

Ökölvívó ob - Kialakult a döntő párosítása minden súlycsoportban

Minden súlycsoportban kialakult a döntő párosítása az ökölvívók Győrben zajló Papp László országos bajnokságának pénteki versenynapján, amelyen 31 párharcot rendeztek a finálékba jutásért.
2020.10.30 | 20:27 | Sport | Egyéb

Sport | Egyéb Hírfolyam

07:50 Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök
21:14 Ismét súlyosan megsérült Dévai Boglárka Európa-bajnok tornász
20:23 Szlovák jégkorongliga - Vezetett, de kikapott Kassán a DVTK Jegesmedvék
11:14 Végső búcsút vettek Tauber Zoltántól, az első magyar paralimpiai bajnoktól
15:36 Pénteken ismét Kolonics György-emlékfutás
14:00 Taróczy Balázs szerint mindenkinek lehetőséget kell adni, aki teniszezni szeretne
12:29 Jégkorong Erste Liga - A Vasas vírusos esetek miatt nem tud kiállni a következő fordulókban
12:09 Super Racing Festival - Az MNASZ elnöke szerint Magyarország ismét bizonyított
09:10 Női tenisz-világranglista - Változatlan élcsoport
08:51 Férfi tenisz-világranglista - Rubljov két helyet javított, a magyarok egyet visszacsúsztak
20:56 Jégkorong Erste Liga - A MAC idegenben, az Újpest otthon nyert
20:10 Osztrák jégkorongliga - Fordulatos hazai meccsen nyert a Fehérvár
19:19 Milata Patrik és Judik Diána nyerte a terepfutó Ultrabalatont
17:42 Cselgáncs GS - Harminchét magyar lép tatamira Budapesten
17:42 Super Racing Festival - Guerrieri győzött a WTCR harmadik futamán a Hungaroringen
16:37 Super Racing Festival - Kiss Norbert győzött a kamionosok utolsó futamán is a Hungaroringen
13:45 Super Racing Festival - Kiss Norbert nyerte a kamionosok harmadik futamát a Hungaroringen
13:22 Super Racing Festival - Ehrlacher nyerte a WTCR második futamát a Hungaroringen
10:12 Super Racing Festival - Tassi 5., Guerrieri nyerte a WTCR első futamát a Hungaroringen
09:59 Támogatási programot indít legjobbjai számára a Magyar Kerékpáros Szövetség
18:05 Super Racing Festival - Kiss Norbert nyerte a kamionosok második futamát a Hungaroringen
18:03 Super Racing Festival - Tassi második, Guerrierié a WTCR pole pozíciója a Hungaroringen
15:45 Jégkorong Erste Liga - Edzőt váltott a Gyergyói HK
14:11 Super Racing Festival - Kiss Norbert második a kamionosok első versenyén a Hungaroringen