TV műsor

El-selejtező - Bakuban szerzett előnyt a Craiova

Sport, 2019.07.11

(MTI/Reuters) - A román Universitatea Craiova 3-2-re győzött Bakuban az azeri Szabail vendégeként a labdarúgó Európa-liga selejtező első fordulójának első mérkőzésén, csütörtökön.

A párharc továbbjutója a Budapest Honvéd ellenfele lehet a második selejtezőkörben. A kispestiek 21 órától a litván Zalgiris Vilnius együttesével találkoznak a Hidegkuti-stadionban. A visszavágókat a jövő héten rendezik.


Európa-liga-selejtező, 1. forduló, első mérkőzések:

--------------------------------------------------
Pjunik Jereván (örmény)-Shkupi (macedón) 3-3 (1-2)
FK Ordabaszi (kazah)-Torpedo Kutaiszi (georgiai) 1-0 (0-0)
Ventspils FK (lett)-Teuta Durres (albán) 3-0 (1-0)
Alaskert (örmény)-Makedonija GP (macedón) 3-1 (1-0)
AEK Larnaca (ciprusi)-Petrocub (macedón) 1-0 (1-0)
FK Laci (albán)-Hapoel Beer Seva (izraeli) 1-1 (1-0)
Trans Narva (észt)-Buducnost Podgorica (montenegrói) 0-2 (0-1)
Flora Tallinn (észt)-Radnicki Nis (szerb) 2-0 (0-0)
Kuopio PS (finn)-Vityebszk (fehérorosz) 2-0 (0-0)
Szabail (azeri)-Universitatea Craiova (román) 2-3 (1-1)
Balzan (máltai)-NK Domzale (szlovén) 3-4 (2-1)
Riteriai (litván)-Klaksvik (feröeri) 1-1 (0-0)
Ruzomberok (szlovák)-Levszki Szófia (bolgár) 0-2 (0-1)

később:
Akademija Pandev (macedón)-Zrinjski (bosnyák) 19.00
Brann Bergen (norvég)-Shamrock Rovers (ír) 19.00
Bröndby (dán)-Inter Turku (finn) 19.00
Crusaders (északír)-B36 Torshavn (feröeri) 19.00
Debreceni VSC-Kukesi (albán) 19.00
Dinamo Tbiliszi (georgiai)-UE Engordany (andorrai) 19.00
FK Liepaja (lett)-Dinamo Minszk (fehérorosz) 19.00
Kauno Zalgiris (litván)-Apollon (ciprusi) 19.00
Makkabi Haifa (izraeli)-Mura (szlovén) 19.00
Malmö (svéd)-Ballymena (északír) 19.00
Molde (norvég)-KR Reykjavik (izlandi) 19.00
Radnik Bijeljina (bosnyák)-Trnava (szlovák) 19.00
Speranta Nisporeni (moldovai)-Neftci Baku (azeri) 19.00
Szoligorszk (fehérorosz)-Hibernians (máltai) 19.00
Fola (luxemburgi)-Csikhura (georgiai) 19.30
Connah's Quay (walesi)-Kilmarnock (skót) 20.00
Olimpija Ljubljana (szlovén)-RFS (lett) 20.00
Cukaricki (szerb)-Bananc (örmény) 20.30
DAC (szlovák)-Cracovia (lengyel) 20.30
Europa FC (gibraltári)-Legia Warszawa (lengyel) 20.30
FCSB (román)-Milsami (moldovai) 20.30
Zeta (montenegrói)-Fehérvár FC 20.30
Aberdeen (skót)-Rovaniemi (finn) 20.45
Cliftonville (északír)-Haugesund (norvég) 20.45
Cork City (ír)-Progres Niedercorn (luxemburgi) 20.45
St. Patricks (ír)-Norköpping (svéd) 20.45
Budapest Honvéd-Zalgiris (litván) 21.00
Siroki Brijeg (bosnyák)-Kairat Almati (kazah) 21.00
Breidablik (izlandi)-Vaduz (liechtensteini) 22.00
Stjarnan (izlandi)-Levadia (észt) 22.00

szerdán játszották:
Jeunesse Esch (luxemburgi)-Tobol (kazah) 0-0

kedden játszották:
St Joseph's (gibraltári)-Glasgow Rangers (skót) 0-4 (0-0)
Gzira (máltai)-Hajduk Split (horvát) 0-2 (0-1)
CSZKA Szófia (bolgár)-Titograd (montenegrói) 4-0 (1-0)
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!