Pállfy négyszeres magyar bajnok volt - kétszer a Honvéddal, kétszer a Csepellel szerzett aranyérmet-, 1971-ben és 1972-ben pedig az Év játékosának választották.
A magyar válogatottal a 1969-es Európa-bajnokságon nyolcadik volt. 2005-ben beválasztották az elmúlt 50 év 25 legjobb férfi kosárlabdázója közé.
(MTI)
Tetszett a cikk?
Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!