Időjárás
meteoblue
TV műsor

Élő tv-sportközvetítések (2. rész) - Vasárnap

Sport, 2021.12.03

A vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 5., vasárnap:

----------------------

M4 Sport
13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC
16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC
18.30: Autósport, Forma-1, Szaúdi Nagydíj, futam
20.45: Kézilabda, női világbajnokság, Montenegró-Angola


Sport 1
6.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Las Vegas, Rob Font-José Aldo
13.30: Kézilabda, Bundesliga, Hamburg-THW Kiel
16.00: Kézilabda, Bundesliga, Magdeburg-Lemgo
20.30: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Genoa



Sport 2
12.15: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Fiorentina
15.00: Labdarúgás, Serie A, Venezia-Hellas Verona
18.00: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-SS Lazio
21.30: Kosárlabda, NBA, Cleveland Cavaliers-Utah Jazz


Eurosport 1
9.10: Sífutás, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
10.50: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
11.45: Sífutás, világkupa Lillehammer, női verseny
12.35: Sílövészet, világkupa, női verseny
13.55: Északi összetett, világkupa, Lillehammer, férfi verseny
15.05: Sílövészet, világkupa, férfi verseny
16.00: Síugrás, világkupa, Wisla, férfi verseny
18.20: Alpesi sí, világkupa Lake Louise, női szuperóriás-műlesiklás
20.00: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, férfi lesiklás
21.30: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő


Eurosport 2
8.00: Atlétika, Valencia maraton
13.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, döntő
17.20: Síugrás, világkupa, Lillehammer, női verseny
19.00: Golf, PGA Tour Champions



Digisport 1
8.15: Atlétika, Valencia maraton
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Rennes
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Metz
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Olympique Lyon


Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Nantes
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Strasbourg



Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Clermont


Spíler 1
17.25: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Leicester City


Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Espanyol
16.10: Labdarúgás, La Liga, Elche-Cádiz
18.25: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna
20.55: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia


Aréna 4
13:00: Labdarúgás, Skót bajnokság, Dundee United-Celtic Glasgow
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Hertha BSC
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!