TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2019.12.05

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



december 5., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
10.15: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, előfutamok
17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők


Sport 1
19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Flensburg


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szalavat-Metalurg
18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Parma-Frosinone
21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Cagliari-Sampdoria


Eurosport 1
16.10: Sílövészet, világkupa, Östersund
19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága


Eurosport 2
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága


Digisport 1
20.55: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Brighton


Spíler1 TV
20.00: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Newcastle United


december 6., péntek:

-------------------

M4 Sport
7.00: Kézilabda, női világbajnokság, Montenegró-Spanyolország
10.30: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Magyarország
17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők


Sport 1
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Hertha BSC


Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, Chicago Bears-Dallas Cowboys
18.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Genclerbirligi
21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Boavista-Benfica


Eurosport 1
11.50: Szabadstílusú sí, vk, Val Thorens
15.25: Síugrás, vk, Nyizsnyij Tagil
18.35: Alpesi sí, vk, Beaver Creek
20.20: Alpesi sí, vk, Lake Louis
22.00: Lovassport


Eurosport 2
14.00 és 19.45: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, negyeddöntő


Sport 2
20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Atlético Madrid


Digisport 1
20.30: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-AS Roma


Digisport 2
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-Lyon


Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Brest
(MTI)


Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!