TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2020.10.01

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



október 1., csütörtök:

---------------------

M4 Sport
16.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
19.45: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, Standard Liege-MOL Fehérvár FC


Sport 1
11.00: Kézilabda, Európa-liga, sorsolás
20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Nantes-Barcelona


Sport 2
13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti
16.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, Ararat Armenia-Crvena zvezda
18.30: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, CFR Cluj-KuPS
21.00: Labdarúgás, Európa-liga, selejtező, 4. forduló, Rio Ave-AC Milan
23.00: Baseball, MLB, rájátszás


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.55 és 16.45: Tenisz, Roland Garros
15.00: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 3. szakasz


Digisport 1
18.25: Labdarúgás, angol Ligakupa, Brentford-Fulham
20.30: Labdarúgás, angol Ligakupa, FC Liverpool-Arsenal


Digisport 2
19.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Aston Villa-Stoke City


Spíler 1
17.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör sorsolása
19.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Cádiz


Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante
21.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-FC Barcelona


október 2., péntek:

------------------

M4 Sport
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budafok


Sport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása, Nyon
18.30: Labdarúgás, német másodosztály, VfL Bochum-Osnabrück


Sport 2
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Gaziantepspor-Trabzonspor
22.30: Baseball, MLB, playoff


Eurosport 1
10.55: Tenisz, Roland Garros


Eurosport 2
10.55 és 16.45: Tenisz, Roland Garros
15.00: Kerékpár, World Tour, BinckBank körverseny, 4. szakasz


Digisport 1
13.00: Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör sorsolása, Nyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Angers


Digisport 2
19.00: Jégkorong, ICE Liga, Hydro Fehérvár AV19-Klagenfurt


Digisport 3
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Sampdoria


Arena 4
2.15: Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Denver Broncos
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Coventry-Bournemouth
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!