TV műsor

Élő tv-sportközvetítések - Csütörtök, péntek

Sport, 2021.04.29

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:



április 29., csütörtök:

-----------------------

M4 Sport
17.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Újpest
19.45: Labdarúgás, NB I, MTK Budapest-MOL Fehérvár FC


Duna World
17.00: Labdarúgás, női NB I, Ferencváros - Haladás-Viktória
19.00: Vízilabda, férfi ob I, Szolnoki Dózsa-Ferencváros


Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, elődöntő, első mérkőzés, Manchester United-AS Roma


Sport 2
13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti
19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, St. Louis Cardinals-Philadelphia Phillies


Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
15.30: Kerékpár, World Tour, Tour de Romandie
20.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship


Digisport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, elődöntő, első mérkőzés, Villarreal-Arsenal


Spíler 2
18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Granada


április 30., péntek:

-------------------

M4 Sport
12.25 és 15.55: Forma-1, Portugál Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés
14.45: Vízilabda, női Euroliga, elődöntő, Dunaújváros-Dinamo Uralocska
20.00: Labdarúgás, NB I, Paksi FC-Puskás Akadémia FC


Sport 1
3.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Toronto Raptors
20.15: Labdarúgás, Német Kupa, elődöntő, Werder Bremen-RB Leipzig


Eurosport 1
11.00, 15.15 és 19.45: Sznúker, világbajnokság, Sheffield


Eurosport 2
15.30: Kerékpár, World Tour, Tour de Romandie
20.00: Golf, PGA Tour, Valspar Championship


Digisport 1
20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Leicester City


Digisport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Racing Strasbourg


Spíler 1
19.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Liverpool FC-Arsenal


Spíler 2
17.55: Labdarúgás, ifjúsági FA Kupa, Ipswich Town-Sheffield United
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Levante


Arena 4
2.00: Amerikaifutball, NFL, draft, 1. nap
9.00 és 13.15: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, 1. és 2. szabadedzés
9.45 és 14.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés
10.45 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, 1. és 2. szabadedzés
(MTI)
 

Véleménye van? Szóljon hozzá!



Tetszett a cikk?

Ha igen, kérjük like-olja weboldalunkat!
Kövess minket a Facebookon!